Objednávka, doprava a platba

Objednávka

Web

Všechny aktuální nabídky počítačů obsahují tlačítko "Objednat počítač podle této nabídky". Klikněte na něj, zadejte všechny údaje a klikněte na tlačítko "Objednat". Po zmáčknutí tlačítka "Objednat" je objednávka závazně potvrzena.

E-mail

Pokud z nějakého důvodu nemůžete objednávku závazně potvrdit pomocí webového formuláře, pošlete nám na info@x-computers.eu e-mail ve znění:

„Závazně objednávám počítačovou sestavu číslo Vaší sestavy za cenu cena Vaší sestavy.“

Po odeslání tohoto e-mailu počkejte na naši odpověď, která buď objednávku závazně potvrdí, nebo s Vámi dohodneme další podrobnosti.

Doprava

Osobní převzetí

Zákazník převezme zboží osobně v provozovně nebo dílně X-COMputers.

Tato možnost je pochopitelně zdarma.

Přepravní služba

Zákazníkovi přiveze zboží zásilková služba na určené místo v určený den.

Tato možnost je zdarma.

Dovoz zboží přímo výrobcem X-COMputers po Praze

Zákazníkovi přiveze zboží přímo výrobce počítače. Pomůžeme Vám počítač zapojit, nainstalovat případné Vaše vlastní periferie a vysvětlíme Vám základní práci s počítačem.

Tato možnost je zdarma.

Dovoz zboží přímo výrobcem X-COMputers mimo Prahu

Zákazníkovi přiveze zboží přímo výrobce počítače. Pomůžeme Vám počítač zapojit, nainstalovat případné Vaše vlastní periferie a vysvětlíme Vám základní práci s počítačem.

Tato možnost je zdarma u počítačů nad 120.000Kč, u ostatních počítačů je cena určena individuálně podle ceny počítače a vzdálenosti od Prahy.

Platba

V hotovosti

Platbu v hotovosti je možné využít v případě "Osobního převzetí", "Dovozu zboží přímo výrobcem počítače" nebo v případě zaslání pomocí přepravní služby s dobírkou při převzetí.

Bezhotovostně

Předem

Obecně platba předem je znakem důvěry. Jsme rádi, že v nás takovou důvěru vkládáte. V případě platby předem se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a vyřízení jeho objednávky provádíme přednostně.

Záloha

V případě objednávek s vysokou cenou zpravidla trváme na složení zálohy jako důkazu, že máte o zboží skutečný zájem. Na výši zálohy se vždy individuálně domluvíme se zákazníkem.