Nabídka 1106200004

ProcesorIntel Core i5 2500K (4jádrový)
ChladičNoctua NH-D14
Grafická kartaRadeon 6870 (1GB)
Operační paměť RAM4GB (1x4GB), DDR3
Systémový diskHDD 1TB, systém
Optická mechanikaSony Optiarc AD-7261S
SkříňCooler Master Sileo 500
Základní deskaGigabyte Z68X-UD4-B3
Zdroj750W zdroj, 80+ Gold
OstatníOdhlučňovací box pro 3,5" disk
Operační systémWindows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM
Kancelářské programyMicrosoft Office 2010 Home and Student, PKC
SlužbyObsahuje komplexní balík služeb
Celková cena: 33 200 Kč vč. DPH (27 666 Kč bez DPH)
Pro maximální aktuálnost je doba platnosti nabídek 5 dní. Platnost této nabídky již vypršela. Vyžádejte si zdarma aktualizovanou verzi této nabídky Poptat aktualizovanou nabídku

Procesor – Intel Core i5 2500K (4jádrový)

Počet jader: 4, Základní frekvence: 3,3GHz, Předpokládané přetaktování: kolem 4,5GHz
Nejvýkonnější 4jádrový procesor současnosti, který je obzvlášť vhodný pro práci s multimédii a hraní her. Jedná se o novou výrazně výkonnější architekturu. Už v základním stavu má dostatek výkonu pro jakoukoliv činnost a po přetaktování přesahuje výkon nejdražších prodávaných procesorů.
Co to je taktování?

Chladič – Noctua NH-D14

Velmi účinný vzduchový chladič, který je schopný uchladit i maximálně přetaktovaný procesor při minimálním hluku.

Grafická karta – Radeon 6870 (1GB)

Grafická karta: Velmi výkonná grafická karta, která bez problémů spustí i nejnovější hry na vysoké detaily. Podporuje nejnovější DirectX11, samozřejmostí je pak hardwarová akcelerace videa i HDMI se zvukem pro připojení televize. Je možné na ni připojit až 6 zobrazovacích zařízení zároveň pomocí digitálních konektorů pro ostrý obraz (2xDVI, 1xHDMI, 2x mini DisplayPort). Vyžaduje aspoň 500w zdroj.

Operační paměť RAM – 4GB (1x4GB), DDR3

Operační paměť slouží jako nejrychlejší pracovní prostor pro právě spuštěné programy. Vysoká kapacita umožní hladký provoz většího množství programů zároveň.

Systémový disk – HDD 1TB, systém

Klasický pevný disk. Při instalaci bude rozdělen na dva oddíly – systémový (na operační systém a instalovaný software) a datový. Pokud bude třeba počítač přeinstalovat, stačí systémový oddíl zformátovat a na datovém oddíle zůstane vše nedotčeno.

Optická mechanika – Sony Optiarc AD-7261S

Čte a vypaluje všechny typy CD i DVD nadprůměrnou rychlostí. Díky technologii Lightscribe je schopná vypalovat obrázky na CD a DVD média k tomu určená.

Skříň – Cooler Master Sileo 500

Má výborné možnosti chlazení. Dodává se se 120mm předním nasávacím ventilátorem a zadním ventilátorem, který se stará o vyfukování ohřátého vzduchu z počítačové skříně. Na čelním panelu jsou vyvedeny 2 konektory USB, jeden eSATA a audio konektory (sluchátka a mikrofon). Skříň je speciálně vybavena pro snížení hluku.

Základní deska – Gigabyte Z68X-UD4-B3

Základní deska podporující moderní technologie (USB 2.0, USB 3.0, SATA 6G, 7.1 zvuk, RAID, eSATA, FireWire až 32GB RAM…). Díky dvěma slotům pro grafickou kartu je možné v případě potřeby dosáhnout vyššího počtu monitorů nebo vyššího výkonu pomocí technologie CrossFire nebo SLI.

Zdroj – 750W zdroj, 80+ Gold

Kvalitní zdroj, který bez problémů utáhne sestavu i v maximálně přetaktovaném stavu a bude stačit i na případný budoucí upgrade. Zdroj nese certifikaci 80+ Gold za vyšší než 88% účinnost, díky čemuž je tišší a šetří peníze za elektřinu.
Až do výkonu 300W pracuje s pasivním chlazením, tedy úplně bezhlučně.

Ostatní – Odhlučňovací box pro 3,5" disk

Při použití velmi kvalitního chlazení se pevný disk stává nejhlučnější součástí počítače, tento box odstíní maximum hluku a vibrací jimi způsobených.

Operační systém – Windows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM

Tato verze operačního systému je vhodná pro naprostou většinu uživatelů.
Je ideální nejen pro běžné domácí použití, ale i pro nejnáročnější hráče. Poskytuje stejný výkon jako verze Professional.
Windows Home Premium v 64bit umožňuje využití až 16GB operační paměti RAM. To je dostatečné pro streamování her, ale může již být omezující například pro náročný střih videa.

Kancelářské programy – Microsoft Office 2010 Home and Student, PKC

Základní verze kancelářského balíku Office obsahující Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Licenční podmínkou je domácí nekomerční užití.

Položit dotaz k této nabídce