Nabídka 120117006

ProcesorIntel Celeron G530 (2jádrový), bez přetaktování
Grafická kartaRadeon 6570 (1GB)
Operační paměť RAM4GB (1x4GB), DDR3
Systémový diskHDD 500GB, systém
Optická mechanikaDVD/CD vypalovačka
SkříňKME 1058 Black, 350W
Základní deskaGigabyte H61M-S2V-B3 (bez přetaktování)
Operační systémWindows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM
SlužbyObsahuje komplexní balík služeb
Celková cena: 13 800 Kč vč. DPH (11 500 Kč bez DPH)
Pro maximální aktuálnost je doba platnosti nabídek 5 dní. Platnost této nabídky již vypršela. Vyžádejte si zdarma aktualizovanou verzi této nabídky Poptat aktualizovanou nabídku

Procesor – Intel Celeron G530 (2jádrový), bez přetaktování

Počet jader: 2, Základní frekvence: 2,4GHz
Základní procesor s integrovanou grafikou dostatečný pro běžné kancelářské a domácí práce i pro přehrávání hudby a HD videa.

Grafická karta – Radeon 6570 (1GB)

Moderní grafická karta, která bez problému spustí i nejnovější hry. Podporuje nejnovější DirectX11, samozřejmostí je pak hardwarová akcelerace videa i HDMI se zvukem pro připojení televize. Je možné na ni připojit až dvě zobrazovací zařízení zároveň pomocí digitálních konektorů pro ostrý obraz (DVI, HDMI) nebo analogového konektoru (D-SUB).

Operační paměť RAM – 4GB (1x4GB), DDR3

Operační paměť slouží jako nejrychlejší pracovní prostor pro právě spuštěné programy. Vysoká kapacita umožní hladký provoz většího množství programů zároveň.

Systémový disk – HDD 500GB, systém

Klasický pevný disk. Při instalaci bude rozdělen na dva oddíly – systémový (na operační systém a instalovaný software) a datový. Pokud bude třeba počítač přeinstalovat, stačí systémový oddíl zformátovat a na datovém oddíle zůstane vše nedotčeno.

Optická mechanika – DVD/CD vypalovačka

Čte a vypaluje všechny typy CD i DVD.

Skříň – KME 1058 Black, 350W

Základní skříň vhodná pro jednodušší počítačové sestavy. Umožňuje montáž komponent plné velikosti i přídavných ventilátorů. Skříň obsahuje 350W zdroj s 80mm ventilátorem. Na čelním panelu jsou vyvedeny 2 konektory USB a audio konektory (sluchátka a mikrofon).

Základní deska – Gigabyte H61M-S2V-B3 (bez přetaktování)

Základní deska podporující moderní technologie (USB 2.0, 5.1 zvuk, DVI, až 16GB RAM…),která umožní i případný budoucí velký upgrade. Například do volného PCIe 16x slotu je možné dát výkonnou grafickou kartu.

Operační systém – Windows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM

Tato verze operačního systému je vhodná pro naprostou většinu uživatelů.
Je ideální nejen pro běžné domácí použití, ale i pro nejnáročnější hráče. Poskytuje stejný výkon jako verze Professional.
Windows Home Premium v 64bit umožňuje využití až 16GB operační paměti RAM. To je dostatečné pro streamování her, ale může již být omezující například pro náročný střih videa.

Položit dotaz k této nabídce