Nabídka 120117004

3D grafické programy 10 %
3D grafické programy 20 %
GPU render0 %
ProcesorIntel Celeron G530 (2jádrový), bez přetaktování
Grafická kartaIntegrovaná grafika v CPU
Operační paměť RAM2GB (1x2GB), DDR3, 1333MHz
Systémový diskHDD 500GB, systém
Optická mechanikaDVD/CD vypalovačka
SkříňKME 1058 Black, 350W
Základní deskaGigabyte H61M-S2V-B3 (bez přetaktování)
Operační systémWindows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM
SlužbyObsahuje komplexní balík služeb
Celková cena: 11 600 Kč vč. DPH (9 667 Kč bez DPH)
Pro maximální aktuálnost je doba platnosti nabídek 5 dní. Platnost této nabídky již vypršela. Vyžádejte si zdarma aktualizovanou verzi této nabídky Poptat aktualizovanou nabídku

Procesor – Intel Celeron G530 (2jádrový), bez přetaktování

Počet jader: 2, Základní frekvence: 2,4GHz
Základní procesor s integrovanou grafikou dostatečný pro běžné kancelářské a domácí práce i pro přehrávání hudby a HD videa.

Grafická karta – Integrovaná grafika v CPU

Integrované grafické jádro v procesoru je energeticky velmi efektivní a nabízí výkon dostatečný pro veškerou běžnou práci od pohybu na internetu po sledování FullHD videí. Integrovaná grafika není primárně určena pro náročné hry nebo jiné náročné 3D práce.

Operační paměť RAM – 2GB (1x2GB), DDR3, 1333MHz

Operační paměť slouží jako nejrychlejší pracovní prostor pro právě spuštěné programy. Vysoká kapacita umožní hladký provoz většího množství programů zároveň.

Systémový disk – HDD 500GB, systém

Klasický pevný disk. Při instalaci bude rozdělen na dva oddíly – systémový (na operační systém a instalovaný software) a datový. Pokud bude třeba počítač přeinstalovat, stačí systémový oddíl zformátovat a na datovém oddíle zůstane vše nedotčeno.

Optická mechanika – DVD/CD vypalovačka

Čte a vypaluje všechny typy CD i DVD.

Skříň – KME 1058 Black, 350W

Základní skříň vhodná pro jednodušší počítačové sestavy. Umožňuje montáž komponent plné velikosti i přídavných ventilátorů. Skříň obsahuje 350W zdroj s 80mm ventilátorem. Na čelním panelu jsou vyvedeny 2 konektory USB a audio konektory (sluchátka a mikrofon).

Základní deska – Gigabyte H61M-S2V-B3 (bez přetaktování)

Základní deska podporující moderní technologie (USB 2.0, 5.1 zvuk, DVI, až 16GB RAM…),která umožní i případný budoucí velký upgrade. Například do volného PCIe 16x slotu je možné dát výkonnou grafickou kartu.

Operační systém – Windows 7 Home Premium, 64bit, CZ, OEM

Tato verze operačního systému je vhodná pro naprostou většinu uživatelů.
Je ideální nejen pro běžné domácí použití, ale i pro nejnáročnější hráče. Poskytuje stejný výkon jako verze Professional.
Windows Home Premium v 64bit umožňuje využití až 16GB operační paměti RAM. To je dostatečné pro streamování her, ale může již být omezující například pro náročný střih videa.

Položit dotaz k této nabídce